Ga direct naar hoofdinhoud
Damesring

Damesring

Rechthoekige, gouden ring bestaande uit twee rijen van vier vierkante holle staafjes met uitgespaarde cirkel voor de vinger.
Titel
Damesring
Datering
1975 - 2000
Objectnummer
30212

Chris Steenbergen

Steenbergen ontving tussen 1939 en 1942 zijn opleiding aan het instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs te Amsterdam bij Jac. A. Jacobs., in 1946 heeft hij zich aldaar gevestigd als edelsmid, en zich zowel op de vervaardiging van sieraden als van zilveren gebruiksvoorwerpen toegelegd.

Bekijk volledige profiel
Materiaal
goud
Techniek
goud
Afmetingen
  • hoogte 3.3 cm
  • breedte 2.8 cm
  • diepte 1 cm
Verwerving
legaat (2007)
Geassocieerde onderwerpen
Opschriften en markeringen
meesterteken zijkant ring (lange zijde): 7CS in liggende rechtoek met inkepingen aan beide zijden (Iets boven het meesterteken bevindt zich een heel zwakke, gedeeltelijke afdruk van hetzelfde meesterteken.), gehalteteken zijkant ring (lange zijde): vierkant met afgronde linkerbovenhoek, met tulp uit linkeronderhoek; blad aan linkerzijde van de stengel. In rechteronderhoek staat het getal: 750 (gehalteteken voor goud, kleine werken 750/000. Sinds 1953.)
Rechten
Publiek domein